Športový klub Kuzmice

Združenie ŠK Kuzmice

Važení športoví priatelia, občania a známi!

Opäť nastal čas, kedy sa môžete rozhodnúť, ako bude využitá časť Vašich daní , ktoré ste poukázali v roku 2013 štátu vo forme odvedených daní. Je tu nový rok 2014 a s ním sa  uchádzame o Vašu priazeň a prosíme Vás o poukázanie 2 % už Vami zaplatených daní v roku 2013. Združenie Športový klub Kuzmice patrí tiež medzi prijímateľov 2 % dane. Veríme, že u Vás nájdeme porozumenie a podporu na to, aby ste pomohli rozvoju športu v obci Kuzmice a to poukázaním 2 % zaplatenej dane našim obecným športovcom. Finančné prostriedky, ktoré združenie získa, budú použité v súlade s cieľmi združenia, ktoré sú uvedené v stanovách ŠK Kuzmice.

Ak sa rozhodnete poskytnúť 2 % dane pre ŠK Kuzmice potrebujete k tomu nasledovné dokumenty:

1. Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti Vám na Vašu žiadosť vydá zamestnávateľ (vzor nižšie)
2. Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % zaplatenej dane získate od nášho združenia,
alebo si ho môžete stiahnuť na tejto stránke.

Ak vyplníte nasledovné tlačivá môžte ich odovzdať hociktorému členovi ŠK Kuzmice. My už zabezpečíme aby sa Vaše tlačivá dostali na príslušný daňový úrad. V prípade ak Vám to viac vyhovuje môžete odniesť tlačivá na príslušný daňový úrad sami. Posledný termín podania je do 30.04.2014.

Právnické a fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie sami, už majú vyhlásenie priamo v tlačive daňového priznania, takže samotné tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 % dane nepotrebujú, je potrebné doplniť len údaje o našom združení. Posledný termín podania je 31.03.2013 V prípade akýchkoľvek otázok, nás môžte kontaktovať na e-mailovej adrese sportovyklubkuzmice@gmail.com.

Udaje o prijímateľovi 2 % dane:

Názov: Športový klub Kuzmice
Sídlo: Kuzmice, 076 12, Hlavná č. 286
Právna forma: Združenie
IČO: 42112800

Vopred Vám za ďakujeme za poskytnutú dôveru a podporu.

 

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.