Športový klub Kuzmice

Naše aktivity

2013

Šťastný malý futbalista, bude z neho veľká špička (2. časť)

V roku 2013 sme pokračovali v rekonštrukcii zasadacej miestnosti, ako to bolo uvedené už nižšie a tak sme pokračovali v projekte Šťastný malý futbalista. Rekonštrukcia bola zabezpečená zo zdrojov projektu Šťastný malý futbalista od SLSP a tiež vlastnými finančnými prostriedkami prispelo aj združenie ŠK Kuzmice, ako aj obec Kuzmice. Nakoľko nemáme k dispozícií fotografie ako zasadacia miestnosť vyzerala pred rekonštrukciou nájdete tu len fotografie ako miestnosť vyzerá v súčasnosti. V krátkosti len uvedieme, že v miestnosti bola vymenená gumená podlaha ako aj steny natreté novým náterom. Následne do miestnosti boli zabezpečené nové stoličky, zostrojené nové stoly a tiež aj osadené poličky na získané poháre. V celej miestnosti boli vymenené dvere a samozrejme na stenu bolo vyhotovené aj logo nášho klubu. Či sa nám rekonštrukcia podarila môžte posúdiť sami. ( fotogalériu si môžte pozrieť kliknutím na obrázok )

DSC_0022

2012

Šťastný malý futbalista, bude z neho veľká špička (1. časť)

sportPoužitie prostriedkov získaných z 2% dane ako aj grantu „Futbal to je hra“ od Slovenskej sporiteľne na realizáciu projektu „Šťastný malý futbalista – bude z neho veľká špička“.

Pri realizácií projektu došlo k úspore finančných prostriedkov z dôvodu svojpomocnej realizácie. Z uvedeného dôvodu bol projekt rozdelený na dve časti.

Prvá časť bola dokončená v roku 2012 a cieľom bolo materiálne zabezpečiť mužstvá mládeže FK Kuzmice, ako aj zrekonštruovať sprchy v budove na futbalovom ihrisku v Kuzmiciach.

Druhá časť projektu sa začala realizovať v roku 2012 a dokončená by mala byť v lete roku 2013. V tejto časti projektu je naplánovaná rekonštrukcia zasadacej miestnosti v budove na futbalovom ihrisku v Kuzmiciach.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.